+90(533) 775 75 17
Hafta İçi: 08:00-18:00 - , Cmts: 09:00 - 19:00

Firmamız Sera sektörünün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla %100 yerli sermaye ile Bursa’da kurulmuştur. Topraksız Tarım Modern Seracılık Alanında ülkemize ve siz değerli yatırımcılarımıza kusursuz hizmet sunmak amacıyla her geçen gün kendini yenileyerek devam etmektedir. Gelişen ve değişen dünyada tarımın ve seracılığın gelişmesine katkıda bulunmak amacı ile anahtar teslim profesyonel Hidroponik Tarım Sistemleri, Topraksız Tarım Sera sistemleri ve Sera ekipmanları üretmektedir.

Ülkemizde tarımın ve seracılığın gelişmesi ve büyümesi için çalışan ekibimiz ile siz değerli yatırımcılarımızın her aşamada yanında oluyoruz. Bursa’da bulunan yönetim, üretim ve satış ekibimiz ile üretim sahası ve satış merkezine sahip fabrikamızda en son teknolojiye sahip makinalarımızla en kaliteli malzemeyi kullanarak sera konstrüksiyonu ve sera ekipmanları üretiyoruz.
Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla proje çiziminden seranın teslimine kadar her aşamasında, disiplinle çalışıp, üretip, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Ürün Yetiştirme aşamasında Teknik, Ziraii Mühendislik, ve Ürün Satış destekleri ile yaptığımız her projenin sonunda üreticimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya ve temiz topraklar bırakmak için sizlerden güç alarak büyüyoruz.