GREENFARM HAKKINDA

Tarımın geleceğini şekillendiriyoruz.

Firmamız Sera sektörünün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla %100 yerli sermaye ile Bursa’da kurulmuştur. Topraksız Tarım Modern Seracılık alanında ülkemize ve siz değerli yatırımcılarımıza kusursuz hizmet sunmak amacıyla her geçen gün kendini yenileyerek devam etmektedir. Gelişen ve değişen dünyada tarımın ve seracılığın gelişmesine katkıda bulunmak amacı ile anahtar teslim profesyonel Hidroponik Tarım Sistemleri, Topraksız Tarım Sera sistemleri ve Sera ekipmanları üretmektedir.

Ülkemizde tarımın ve seracılığın gelişmesi ve büyümesi için çalışan ekibimiz ile siz değerli yatırımcılarımızın her aşamada yanında oluyoruz. Bursa’da bulunan yönetim, üretim ve satış ekibimiz ile üretim sahası ve satış merkezine sahip fabrikamızda en son teknolojiye sahip makinalarımızla en kaliteli malzemeyi kullanarak sera konstrüksiyonu ve sera ekipmanları üretiyoruz.
Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla proje çiziminden seranın teslimine kadar her aşamasında, disiplinle çalışıp, üretip, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Ürün Yetiştirme aşamasında Teknik, Ziraii Mühendislik, ve Ürün Satış destekleri ile yaptığımız her projenin sonunda üreticimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya ve temiz topraklar bırakmak için sizlerden güç alarak büyüyoruz.

MİSYON

Yatırımcılarımızın Topraksız Tarım Hidroponik Yeşillik Seralarında yaşayan ürünler yetiştirirken aynı zamanda yaşayan seralara sahip olması amacıyla kurulum, yatırım danışmanlığı ve üretim danışmanIığı olarak baştan sona kadar yatırımcılarımızın yanında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

VİZYON

Her yeni projemizde bir önceki projemize göre işimizi geliştirmek için sürekli gelişim göstererek büyüyen ve yeniliklere ayak uydu- ran bir yapı içerisinde büyümemize devam ediyoruz.

TARİHÇE

2019

Firmamız sektöre ilk olarak hidroponik yeşillik seralarına proje çizerek ve mal- zeme üretimi yap- arak iş yaşantısına başlamıştır. Firmamız dünyada ilk kez nft kanal tasarlayarak faydalı model alan firma olmuştur.

2022

2022 Eylül ayında 2,5 dekar arazi üzerine kurulu fabrikamızda ekstrüzyon hattımızı devreye alarak üre- time başladık. Pan- demi etkisinin de azalmasıyla proje sayılarında artışlar yaşadık.

2023

Fabrikamıza yeni makine parkurları ekleyerek üretimler- imize ve projelerim- ize hız kesmeden devam ediyoruz.

KURUCU'DAN MESAJ

Yusuf Bubani

“Mutlu edip mutlu olmak için çalışıyoruz''

Her zaman en iyisini ve en yenisini arayan kurum kültürüyle Greenfarm, yatırımcılar için kaliteli üretim vaadi- ni eksiksiz bir şekilde yerine getirmeyi ilke ediniyor, vaatleriyle değil yaptıklarıyla da ön plana çıkıyor. Yenilikçi olmaya verdiği önemle üretimden teknolojiye, Ar-Ge’den inovasyona, yaptığı işin her alanında sektöre örnek olmaya devam ediyor.

Topraksız Tarım Sistemleri

İhtiyacınız olan her şey

Toraksız Tarım ve Hidroponik Yeşillik
Sera Sistemlerinde Profesyonel Çözümler
TOPRAKSIZ TARIM SİSTEMLERİ
İhtiyacınız olan her şey bu çatı altında.